Kontakt

Musikaliska / Länsmusiken i Stockholm / Blåsarsymfonikerna
Nybrokajen 11
111 48 Stockholm

Växel: 08-545 703 00
info@musikaliska.com


Ola Bjerding, VD

Ola Bjerding

VD Musikaliska, Blåsarsymfonikerna & Länsmusiken i Stockholm
ola.bjerding@musikaliska.se

Lena Jakobsson

Lena Jakobsson

Tf. Planeringschef Blåsarsymfonikerna, Producent Länsmusiken i Stockholm
lena.jakobsson@musikaliska.se
070-545 71 49

Lena Haag

Lena Haag

Notbibliotek, Programarbete Blåsarsymfonikerna
lena.haag@musikaliska.se
076-517 03 09

Anita Bohlin Heggestad

Anita Bohlin Heggestad

Bokningar Länsmusiken i Stockholm
anita.bohlin@musikaliska.se
08-407 16 09

Lilian Henriksson

Lilian Henriksson

Producent Länsmusiken i Stockholm
lilian.henriksson@musikaliska.se
070-575 46 74

Susanne Rundberg Andersson

Susanne Rundberg Andersson

Producent Länsmusiken i Stockholm
susanne.rundberg@musikaliska.se
070-545 75 59

Alexander Broberg

Alexander Broberg

Produktionsassistent
alexander.broberg@musikaliska.se
08-545 70 316

Lars-Thomas Heggestad

Lars-Thomas Heggestad

Huschef & logistik
lars-thomas.heggestad@musikaliska.se
08-545 703 11

Niklas Heggestad

Niklas Heggestad

Redovisningsekonom
niklas.heggestad@musikaliska.se
08-545 70 310

Emily Thörling

Emily Thörling

Kommunikatör
emily.thorling@musikaliska.se
076-517 03 19

Malin Jordell

Malin Jordell

Bokning & event
malin.jordell@musikaliska.se
08-407 17 02

Janne Lindberg

Janne Lindberg

Administrativ assistent
janne.lindberg@musikaliska.se


Blåsarsymfonikerna

Kontaktuppgifter till medlemmar i orkestern finns här.